Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2880
OBOWIĄZKI:
Kontrola wielkości serwowanych porcji, odpowiadanie za rzetelne gospodarowanie składnikami i półproduktami, kontrola stanów magazynowych i zamówień towarów, kontrola opakowań, oznakowania, daty przydatności do spożycia produktów oraz ich obróbka i prawidłowe przechowywanie na terenie kuchni. Poztsałe obowiazki do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Praca w godz.: 7-18 - zgodnie z grafikiem ustalonym z managerem. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 799 99 73.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe, staż pracy: brak wymagań, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu