Pomocnik hydraulika

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2502
OBOWIĄZKI:
pomoc w wykonywaniu montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych; pomoc przy montowaniu przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, przewodów kanalizacyjnych;Umowa zlecenie: 3 lata, 152 GODZIN W MIESIĄCUjedna zmiana w godzinach 7-17; RÓWNIEŻ W SOBOTY;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 3 m-cejedna zmiana w godzinach 7-17; RÓWNIEŻ W SOBOTY; MILE WIDZIANE: sumienność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, punktualność, zdolność samoorganizacji stanowiska pracy; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu