Pomocnik operatora linii odlewniczej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8985
OBOWIĄZKI:
Kontrola wizualna odlewów, gratowanie detali, prace manualne, wykańczanie gotowych odlewów, manualne cięcie. Proste prace związane z półproduktami na linii produkcyjnej, obsługa linii odlewniczej, montaż i uruchamianie kokil na kokilarkach przy stanowiskach pracy. Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-14:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, staż pracy: min. 4 miesiące na podobnym stanowisku, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu