Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Jaszkowa Dolna
Numer: StPr/21/0320
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie, zgodnie z wytycznymi, surowców do produkcji:mieszanek piekarskich,, mąk i dodatków oraz dokonywanie ważenia i wsypywania produktów piekarskich do mieszarek współuczestniczenie w przygotowaniu faz fermentacyjnych ciast w specjalnych mieszarkach orazpółproduktów zgodnie z recepturą i z zachowaniem wszystkich parametrów technologicznych;wykonywanie dzielenia i formowania ciast (ręczne lub mechaniczne) i nakładanie kęsów ciasta do koszyczków;dokonywanie oceny organoleptycznej surowców, faz fermentacji i półproduktów;obsługiwanie pod nadzorem maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowej;wypiekanie pieczywa z zachowaniem zasad technologicznych; schładzanie, krojenie i wydawanie gotowego pieczywa; przestrzeganie zasad technologii i estetyki wyrobów; utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracyoraz dbanie o czystość sprzętów, np.: dzieży, koszyków, foremek, blach oraz magazynów i pomieszczeń produkcyjnych;przestrzeganie przepisów dotyczących warunków higieniczno-sanitarnych produkcji i ppoż.;przestrzeganie innych obowiązujących przepisów mających znaczenie dla uzyskania wyrobów odpowiedniej jakości.Dodatkowe zadania zawodowe:obsługa urządzeń odpylających, wózków ręcznych, mechanicznych lub elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Jaszkowa Dolna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku