Pomocnik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8883
OBOWIĄZKI:
Pomoc w produkcji elementów budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych z gipsu i betonu, ręczne i mechaniczne wylewanie i formowanie płytek z betonu i gipsu. Liczba godzin pracy w miesiącu 80. Doświadczenie nie jest obowiązkowe.Miejsce pracy: ul. Logistyczna 8, 55-040 Bielany WrocławskieKontakt: 792-517-090Forma umowy: zlecenie ok 80 godzin miesięcznie, termin umowy 3 lata, dyspozycyjnosć w godzinach od 8-12 od poniedziałui do piątku Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe rzetelnosć ,odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu