Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Borów
Numer: StPr/21/0243
OBOWIĄZKI:
praca stojąca, pakowanie z linii produkcyjnej towaru do kartonów, wizualna kontrola jakości towaru, dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy, pomocnicze prace porządkowe przy produkcji chemii gospodarczej i produktów z tworzyw sztucznych-opakowań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : praca wg zleceń 25 h tygodniowo, dyspozycyjność w godzinach 5-13/13-21 od pon do sob, dobry stan zdrowia, mile widziane doświadczenie 2 m-ce w ostatnim roku na tym stanowisku, cheć do pracy, motywacja

Miejsce pracy:

Borów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie