Pracownik biurowy - pełnomocnik klienta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2976
OBOWIĄZKI:
Wypełnianie formularzy, wypełnianie i składanie dokumentów w urzędach, kontakt z klientem telefoniczny /osobisty/ mailowy, wizyty w urzędach i u klientów, kopiowanie dokumentówPraca w godz.: 8-16. Na początek umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. Oferta dostępna w sali E, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: dariusz.sawicki@rejestracjasamochodu.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie,staż pracy: rok, umiejętność-specjalność: praca biurowa, administracja,prawo jazdy kat. B,poprawne posługiwanie się językiem polskim, obsługa komputera, urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu