Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Parowa
Numer: StPr/21/0259
OBOWIĄZKI:
Pracownik biurowy w dziale sprzedaży;Udzielanie wspracia pracownikom działu handlowego; sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa; nawiązywanie kontaktów ze stałymi partnerami handlowymi; wspieranie klientów w sytuacjach problemowych; pozyskiwanie nowych klientów; analiza i przygotowywanie optymalnej oferty handlowej; raportowanie wyników sprzedaży; przestrzeganie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej;Miejsce odbywania stażu: PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o. Parowa 61, 59-724 Parowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Staranność
Uprawnienia: Znajomość programu Excel
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie; umiejętność poruszania się po programach komputerowych (m.in. Excel); staranność; dokładność; komunikatywność

Miejsce pracy:

Parowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu