Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/21/0462
OBOWIĄZKI:
Aktywny udział w pozyskiwaniu zleceniobiorców.Bieżący kontakt telefoniczny z opiekunami w celu aktualizacji sytuacji na zleceniach.Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji firmowej.Archiwizacja dokumentacji.Kontakt telefoniczny i emeilowy z koordynatorami, przewoźnikami i opiekunami. Organizowanie wymian opiekunek, rezerwacja przejazdów do i z Niemiec. Sporządzanie kwestionariuszy opiekunek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Obsługa komputera, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziana znajomość języka niemieckiego. Kontakt z pracodawcą telefoniczny nastepnie osobisty. Staż w godz. 8-16. Możliwość zatrudnienia po stażu.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie