Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/22/0944
OBOWIĄZKI:

kontakty bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe z klientami polskimi i zagranicznymi oraz kierowcami polskimi i zagranicznymi,pozyskiwanie nowych zleceń transportowych,kontrola realizacji zleceń,monitorowanie pracy kierowców oraz przeprowadzanie dla nich szkoleń wewnetrznych,tworzenie raportów wewnetrznych oraz prezentacji dla klientów,inne prace biurowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handlowe, kierunek: spedycyjne
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera i systemu Microsoft Office

Wymagania inne:

FP Dodatkowe wymagania: chęc do pracy, do nauki i rozwoju.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie