Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0127
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie książki korespondencyjnej, wysyłanie korespondencji, pomoc w organizowaniu kursów:układanie harmonogramów, zakładanie i prowadzenie dokumentacji,przeprowadzanie naboru na poszczególne szkolenia, obsługa urządzeń biurowych, załatwianie prostych spraw na terenie miasta, pomoc przy sporządzaniu materiałów szkoleniowych, odbieranie telefonów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Obsługa komputera i urządzeń biurowych.Osoba odpowiedzialna, zdyscyplinowana, chętnie współpracująca z innymi pracownikami, komunikatywna, dyspozycyjna.Staż w godzinach 10-18

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie