Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/2388
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń biurowych, nadzór nad dokumentami firmowymi oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, organizacja pracy własnej w celu prawidłowego funkcjonowania biura, zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa, zastępowanie współpracowników w razie ich nieobecności.Umowa zlecenie: 3 lataIlość godzin w miesiącu 160, w tygodniu 40dyspozycyjność w godzinach 6-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: podstawowa obsługa komputera
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia, komunikatywność, podstawowa obsługa komputeradobra znajomość j. ukraińskiego w mowie i piśmieMile widziane: znajomość obsługi komputera również w języku ukraińskim, umiejętność redagowania pism urzędowych, sumienność,DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu