Pracownik budowlany -monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Miejsce pracy: Wojcieszyce
Numer: StPr/22/0720
OBOWIĄZKI:
wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci oraz montażem instalacji sanitarnych; wykonywanie robót związanych z budową sieci wodociągowych; wykonywanie motażu instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych; układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia; wymienianie uszkodzonych urządzeń; wykonywanie robót związanychy z konserwacją, naprawą i modernizacją instalacji wodociągowo-sanitarnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu robót związanych z budową sieci oraz montażem instalacji sanitarnych, staż pracy min. 5 miesięcy, umiejętnosć organizacji pracy w zespole, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność czytania dokumentów, doświadczenie w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej

Miejsce pracy:

Wojcieszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi