Pracownik ds. bhp

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0551
OBOWIĄZKI:
przygotowanie formalne (dokumentacja)szkoleń bhp, obsługa klientów instytucjonalnych i ndywidualnych, udział w ocenie ryzyka zawodowego, udział w procesie ustalenia przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy,opracowanie dokumentów w zakresie BHP-regulaminyprzydziału odzieży roboczej itp., obsługa poczty elektronicznej, rozliczanie-fakturowanie,współpraca z biurem rachunkowym,przygotowanie i obsługa systemów informatycznych wspomagającyych procesy BHP,przygotowanie analiz stanu BHP, udział w procesie zapoznawania pracowników z wynikami pomiarów czynników środowiska pracy, prowadzenie dzienników zajęć, rejestrów czynników szkodliwych, rejestrów wypadków przypracy itp., sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych(zaświadczenia, zawiadomienia). Przygotowywanie dokumentacji poprzez kopiowanie oraz skanowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 do 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie