Pracownik działu księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0117
OBOWIĄZKI:
Księgowanie transakcji finansowych związanych z zakupem i sprzedażą. Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami; Wypełniania formularzy podatkowych i sporzadzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych; sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.Miejsce pracy: ul. Michalczyka 5 , 53-633 WrocłAW Kontakt kandydatów z pracodawcą: 71 308-75-00, 515-217-081 Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony, praca na jedną zmianę w godz 8-17 (przerwa obiadowa w godz 12-13) Oferta w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

CU Wykształcenie średnie ogólnoksztalcące staż pracy 2 lata, obsługa urzadzeń biurowych , znajomosć pakietu Office, komunikatywnosć w kontaktach z kontrahebntami zagranicznymi, analiza ekonomiczno finansowa danych uziskiwanych z systemów infrormatycznych, znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego B2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu