Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/24/0543
OBOWIĄZKI:
utrzymaniu obiektów Spółki w należytym porządkukontroli sprawności i usuwanie wszelkich awarii i uszkodzeń na obiektach Spółkinaprawie wyposażenia sportowego i rekreacyjnego na obiektach Spółkidbałość o ład i porządek na obiektach Spółkiwykonywaniu prac związanych z pielęgnacją i utrzymaniem zieleni na obiektachprzeprowadzaniu remontów obiektów Spółkiutrzymaniu czystości na obiektach i wokół nich, sprzątanie, opróżnianie pojemników z odpadamiodśnieżaniu dróg dojazdowych, boisk, chodników obiektów Spółkiudziale, dozorze i pomocy w imprezach organizowanych przez Spółkęwykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb Spółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich