Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0386
OBOWIĄZKI:
1. Punktualne rozpoczynanie i kończenie pracy na powierzonym stanowisku.2. Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku (mycie podłóg, okien, wycieranie kurzy, opróźnianie koszy na śmieci, pranie i prasowanie np. firan, obrusów).3. Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń sanitarnych.4. Uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła, ręczników i papieru toaletowego.5. Utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku.6. W okresie letnim pielęgnacja trawników, rabat kwiatowych oraz drzew i krzewów.7. W okresie zimowym odśnieżanie oraz dbałość o właściwy stan ciągów komunikacyjnych.8. Obsługa i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy.9. Codzienny obchód terenu wraz ze sprawdzeniem występujących usterek.10. Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

staż dla obywateli Ukrainybrak przeciwskazań do pracy fizycznej, nie wymagany język polski

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie