Pracownik Gospodarstwa Rolnego - Oborowy

Ogłoszenie numer: 3895953, z dnia 2020-11-17

MGP ORKAN Sp. z o. o. SKA

Duża hodowla bydła mięsnego rasy Limousine z Dolnego Śląska (okolice Jelcz-Laskowice / Oława) zatrudni pracownika do obsługi bydła. Wymagana umiejętność jazdy ciągnikiem, ewentualnie doświadczenie w obsłudze wozu paszowego, ładowacza. Mile widziane doświadczenie w pracy przy bydle. Oferujemy korzystne warunki płacowe. Możliwość zakwaterowania.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • praca przy dużej hodowli bydła mięsnego
  • utrzymywanie porządku w oborze oraz wokół obory
  • karmienie zwierząt

Wymagania

  • doświadczenie w pracach gospodarskich
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność obsługi ciągnika

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • praca w nowoczesnych obiektach
  • praca w miłej atmosferze i otoczeniu natury
  • możliwość zakwaterowania