Pracownik Kontroli Wewnętrznej

Duża, ogólnopolska firma branży ochrony poszukuje pracowników do Centrum Logistyczne Magazynowego na stanowisko: Pracownik Kontroli Wewnętrznej

Miejsce pracy: Oleśnica
Twój zakres obowiązków:
  • Kontrola prawidłowości załadunków
  • Sprawdzanie dostaw towarów
  • Kontrola ruchu kołowego i pieszego
  • Szkolenia na obiekcie podobnym specyfiką do SHEIN

Od kandydatów oczekujemy:

  • Niekaralności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Dyspozycyjności
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
To oferujemy:
  • Stawkę 28zł/h BRUTTO!
  • Forma zatrudnienia – Umowa o Pracę po 3 dniowym okresie wdrożenia
  • System pracy 12,5h (5:00 – 17:30), natomiast od 01.2023 magazyn pracuje 24h/7 dni w tygodniu
  • Pracę na min 240 h
  • Transport z Wrocławia (blisko Dworca Głównego)
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Ciepłe posiłki dla pracownika
  • Możliwość zrobienia kwalifikacji na koszt Solid (konieczność później przepracowania min. 6 miesięcy)
  • Premie od Klienta za wyniki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zachęcamy do aplikowania również kobiety.