Pracownik merchandisingowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/23/0176
OBOWIĄZKI:
• przygotowywanie projektu ekspozycji towarów;• pozyskiwanie materiałów niezbędnych do przygotowania ekspozycji;• przygotowywanie ekspozycji towaru lub wystawy zgodnie z projektem;• kontrolowanie zgodności ekspozycyjnej towaru z projektem i dbanie o wizerunek produktu/usługi/marki;• sporządzanie dokumentacji dotyczącej zrealizowanej ekspozycji;Podstawowa znajomość języka Ukraińskiego bardzo mile widziana - praca w zespole pochodzenia Ukraińskiego. Umowa zlecenie 154 godziny miesięcznie od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00-13.00 lub 13.00-21.00Termin umowy: 31.01.2023 do 30.01.2026
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe umiejętność obsługi przenośnego terminala danychMinimum 2 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, dyspozycyjność – praca zmianowa, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej.umiejętność obsługi przenośnego terminala danychUkładanie, sortowanie towarów, obsługa klienta.Pracownik odpowiada za prawidłową i przyczyniającą się do wzrostu sprzedażyekspozycję towaru w obrębie powierzchni sprzedażowej w celu zwiększania atrakcyjności produktu

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu