Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Numer: StPr/22/5981
OBOWIĄZKI:

Dokonywanie obchodów terenu obiektu oraz jego obserwacja, weryfikacja ruchu osobowego i towarowego, nie wpuszczanie osób nieuprawnionych, prowadzenie wymaganych rejestrów, czynności recepcyjne, praca na monitoringu, Przewidywana ilość godzin w miesiącu: 153, praca w systemie 24/28, dyspozycyjność całodobowa. Miejsce wykonywania pracy: Nowa Wieś Wrocławska, ul. Relaksowa 44 i wg zleceń - Wrocław i powiat wrocławski. Przewidywany okres wykonywania pracy: czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik ochrony fizycznej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Samodzielność
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, staż pracy: miesiąc na podobnym stanowisku, sprawność fizyczna, dyspozycyjność, samodzielność

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu