Pracownik ogólnobudowlany (doposażenie stanowiska pracy)

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/22/0719
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane związane z remontem istniejących budynków. Do prac tych będzie należało ocieplanie ścian budynku, elewacja, tynkowanie, murowanie, prace wykończeniowe, układanie glazury, terakoty, płyt kaflowych, remont podłóg, ścian, sufitów, itp. Praca będzie się odbywać na zewnątrz oraz wewnątrz budynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Poziom i kierunek wykształcenia: minimum podstawowe, kierunek brak,Doświadczenie zawodowe: niewymagane, Pracodawca przyuczy do pracy,Uprawnienia: brak. Pracodawca posiadajacy uprawnienia operatora montażu/demontażu rusztowań będzie odpowiedzialny za montaż/demontaż rusztowania. Dni i godziny pracy: od poniedziałku do piątku, od 08:00 do 16:00.

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu