Pracownik Personelu Sprzątającego

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów.

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Twoje zadania:
  • utrzymanie czystości na terenie obiektu
  • sprzątanie biur, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych
  • praca w oparciu o plan higieny danego obiektu
  • dbałość o porządek w miejscu pracy
  • zapewnienie dostępności środków higienicznych
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • dokładność i odpowiedzialność
  • samodzielność oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie poszerzane o atrakcyjne premie uzależnione od osiąganych wyników
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • dofinansowanie do karty MultiSport i ubezpieczenia grupowego Open Life
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy