Pracownik pralni ekologicznej koordynator do spraw logistyki

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
Koordynacja zleceń klientów; współpraca z zespołem pralni w zakresie kolejności wykonywanych usług; ustalanie terminowych dostaw/odbiorów; optymalizacja ustalania tras dostaw/odbiorów; utrzymywanie wspólpracy z serwisem maszyn i urządzeń pralniczych; raportowanie wyników do zarządu.Około 168 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-18:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 36 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: aktywna obsługa klienta
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Wwykształcenie: średnie, staż pracy: 2 lata, znajomość obsługi maszyn pralniczych, umiejętność prezentacji i negocjacji, aktywna obsługa klienta, praca w zespole, prawo jazdy kat. B, znajomość języka polskiego na poziomie B2, języka angielskiego na poziomie C1 oraz języka rosyjskiego na poziomie B2 (do kontaktu z klientami/zleceniodawcami oraz ze współpracownikami).

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu