Pracownik produkcji i magazynu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Krajków
Numer: StPr/22/5736
OBOWIĄZKI:

Czynności związane z pracą na magazynie. układanie/rozkładanie/przyjmowanie produktów na magazyn. dbanie o miejsce pracy. Godziny pracy: 06:00 - 06:00. Wymiar czasu pracy: min. 154 godzin miesięcznie. Umowa zlecenia: od 25-10-2022 + 18 miesięcy. Oferta pracy tymczasowej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia,
Uprawnienia: zdolności organizacyjne [organizowanie czasu i pracy]
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

wykształcenie brak wymagań, zdolności organizacyjne [organizowanie czasu i pracy], dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała, praca chodząca, stojąca, w ruchu, brak przeciwskazań do dźwigania powyżej 10 kg zdolności manualne, dobry wzrok, brak alergii na kurz i drobne pyłki, Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego lub ukraińskiego, ponieważ większa część Naszych pracowników jest z Ukrainy. Mile widziane osoby z doświadczeniem pracy na magazynie.

Miejsce pracy:

Krajków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu