Pracownik Produkcji Spożywczej

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (Zabrodzie)
Zakres obowiązków:
  • selekcja surowców na linii produkcyjnej,
  • nadzorowanie prawidłowości formowania wyrobu,
  • kontrola gotowych opakowań jednostkowych na urządzeniach pakujących,
  • naklejanie etykiet na opakowania zbiorcze,
  • selekcja odpadów poprodukcyjnych,
Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji,
  • zgoda na pracę w systemie zmianowym ( 4- brygadowym)
  • książeczka Sanepid (nie musi być aktualna),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem premiowym (do 15% miesięcznie);
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym;
  • premie za polecenie pracownika do 3600 zł brutto;
  • płatne nadgodziny;
  • opiekę medyczną w LuxMed;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • narzędzia pracy, strój roboczy, zaplecze socjalne,
  • zadaszony parking dla rowerów, automaty z kawą
  • pracę od zaraz