Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/24/1247
OBOWIĄZKI:
Prace przy produkcji baterii i akumulatorów, zlecenie wykonywane w godzinach: od 07.00 - 19.00, 19.00 - 07.00 oraz w dni wolne w zależności od zleceń. Wymiar czasu pracy - 40 godzin tygodniowo (160 godzin miesięcznie).Umowa zlecenia: 18 miesięcy.Umowa o pracę tymczasową.Oferta pracy dostęna w sali B.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wyksztacenie podstawowe, staż pracy - 4 miesiące, praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, dokładność, komunikatywność.Mile widziana podstawowa znajomość j. rosyjskiego. Odpowiedzialność za powierzone obowiązki, terminowość, dobra organizacja.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 31 do 31 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

TOP