Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/4835
OBOWIĄZKI:

Praca na linii produkcyjnej. Łączenie elementów produkcyjnych. Pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki. Miejsce pracy: ul. Innowacyjna 4, 55-040 Biskupice Podgórne Forma umowy: umowa zlecenie na 36 miesięcy Praca w systemie zmianowym, 6-14, 14-22, 22-6. Praca także w dni wolne od pracy. Wymiar czasu pracy wynosi 40 godzin tygodniowo.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe Inne] : Mile widziana znajomość języka ukraińskiego z uwagi na pracę w brygadach ukraińskich. Praca w systemie zmianowym, 6-14, 14-22, 22-6. Praca także w dni wolne od pracy. Stawka 18,30 zł brutto na godzinę. Wymiar czasu pracy wynosi 40 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu