Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/5323
OBOWIĄZKI:
Prace przy produkcji baterii i akumulatorów. Zlecenie wykonywane w godzinach: od 07.00-19.00, 19.00-07.00 oraz w dni wolne w zależności od zleceń. Wymiar czasu pracy - 40 godzin tygodniowo ( 160 godzin miesięcznie).Umowa zlecenie: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Wymagania inne:

wkształcenie podstawowe, dokładność, komunikatywność, praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,mile widziane: dobra znajomość j. ukraińskiego, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, terminowość, dobra organizacja,doświadczenie na danym stanowisku 3 miesiące

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21 do 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu