Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/22/1636
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji. Praca polegająca na selekcji i montażu detali na magazynie. Występują ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie). Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym. Obsługa maszyn, narzędzi, urządzeń - zgodnie z dokumentacją jakościową i wytycznymi przekazanymi przez przełożonych; montaż gotowych elementów; dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów; praca wymaga przenoszenia ciężkich przedmiotów. Praca zmianowa - w tym praca nocna.To NIE JEST oferta pracy tymczasowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

OKRES WYKONYWANIA PRACY: 3 LATA, TRZY ZMIANY

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy