Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/6943
OBOWIĄZKI:
- prace związane z obróbką metali;- produkcja części metalicznych;- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Około 40 godzin pracy tygodniowo, dyspozycyjność w godz.: 7:00-21:00, poniedziałek-niedziela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,staż pracy: minimum miesiąc doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki metali, w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu