Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Numer: StPr/21/0569
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń montażowych na linii produkcyjnej, bieżąca kontrola procesu pod względem jakości, kontrola, sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów.Miejsce pracy: ul. Fabryczna 20B, 55-080 PietrzykowiceForma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata , praca na 3 zmiany w godz 6-6Kontakt: t.siratska@aircom.ag 605501171Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa pras pneumatycznych
Uprawnienia: zdolności manulane
Uprawnienia: obsługa zgrzewarek ultradźwiękowych

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 2 lata obsługa zgrzewarek ultradziękowych obsługa pras pneumatycznych doświadczenie w firmie z branży automotive 6 miesięcy obsługa stacji kontroli produktu[Inne] : dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej: 06:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive (6 miesięcy)

Miejsce pracy:

Pietrzykowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 375 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu