Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/0929
OBOWIĄZKI:
- praca przy wyrobieniu detali różnych gabarytów do (30 kg);- niezbędna dobra sprawność fizyczna;- bieżąca obsługa i ustawienia specjalistycznych maszyn dla wyrobienia detali;- kontrolowanie jakości wyprodukowanych wyborów i zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem.- brak uczucia oraz brak alergii na plastikPraca na czas określony: 01.03.2021 - 28.02.2022Godziny pracy: 6:00 - 00:00oferta pracy tymczasowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy 3 m-ce, sprawność fizyczna, komunikacja i współpraca w zespolebrak uczucia oraz brak alergii na plastikpraca przy wyrobieniu detali różnych gabarytów do (30 kg)

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu