Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/2303
OBOWIĄZKI:
- prace związane z obróbką metali, - produkcja części metalowych, - utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Około 15-20 godzin pracy tygodniowo, około 60-80 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7-21, pon-niedziela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, staż pracy: brak wymagań,odpowiedzialność, dobre zdolności techniczne i manulane, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka ukraińskiego na podstawowym poziomie w celu kontaktu z innymi pracownikami - mile widziana

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu