Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3184
OBOWIĄZKI:
Proste prace manualne przy linii produkcyjnej, pakowanie gotowego produktu, sprawdzanie jakości produktu, przestrzeganie norm oraz procedur BHP i jakości, podstawowa obsługa przydzielonej maszynyMiejsce pracy: ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław, Kontakt z pracodawcą: Forma umowy: umowa o pracę tymczasową na 1 rok praca na 3 zmiany w godz 6-14, 14-22, 22-6 Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE,

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe sumiennośc zdolności manualne dyspozycyjnośc umiejętność pracy w zespole zdolności manualne doświadczenie iv umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu