Pracownik sekretariatu

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Miejsce pracy: Trzebnica
Numer: StPr/21/0026
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie sekretariatu, recepcji i obsługa biura,- wsparcie działu handlowego, - obsługa dokumentacji, w tym: ewidencjonowanie poczty, prowadzenie i archiwizacja korespondencji oraz dokumentów- telefoniczny kontakt z klientami i kontrahentami w zakresie stanowiska pracy- zamawianie i dysponowanie artykułami biurowymi, środkami czystości i innymi wykorzystywanymi na potrzeby biura- nadawanie/odbieranie różnego typu przesyłek (listy, paczki itp.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Trzebnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy