Pracownik serwisu sprzątającego

People make places
Miejsce pracy: Święte

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych (szatnie, kuchnie, łazienki,korytarze,biura)
Wymagania:
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w weekendy
  • Dodatek frekwencyjny 400zł
  • Dofinansowanie do paliwa (dojazd) 150zł
  • Terminowe wypłaty
  • Premie miesięczne