Pracownik Sprzątający w Domu Studenckim „Dwudziestolatka”

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs
na stanowisko osoby sprzątającej w Domu Studenckim „Dwudziestolatka”

Miejsce pracy: Wrocław, pl. Uniwersytecki 1
Nr ref.: osoba sprzątająca.DS Dwudziestolatka.35.AH

Nazwa stanowiska: osoba sprzątająca

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: pełny etat

Zakres obowiązków
  • Utrzymywanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach na terenie Domu Studenckiego.
  • Monitorowanie stanu czystości obiektu.
Wymagania konieczne
  • Wykształcenie zawodowe.
Wymagania pożądane
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy.
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.