Pracownik wykończeń wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Borów
Numer: StPr/20/0146
OBOWIĄZKI:
Pracownik budowlany: glazurnik,inne prace budowlane;Roboty wykończeniowe: tynki, gładzie, zabudowy g-k, glazura, terakota, sufity podwieszaneWymagania:BRAK NAŁOGÓW doświadczenie zawodowe w minimum jednym z wymienionych wyżej stanowisk;predyspozycja do wykonywania prac rzemieślniczych;przyjazne nastawienie i pewność siebie;prawo jazdy kat.B dodatkowym atutem.sumienność, uczciwość Oferujemy:pracę na terenie Wrocławia;atrakcyjne zarobki, w zależności od kwalifikacji i umiejętności oraz zaangażowania;dodatkowe premie za wydajne efekty pracy;Okres próbny umowa zlecenie;pracę w pełnym wymiarze godzin;wsparcie ze strony innych pracowników w miejscu pracy;przyjazną atmosferę;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: malarz budowlany

Miejsce pracy:

Borów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie