Product Manager - chłodzenie adiabatyczne HVAC

Dla naszego Klienta, zagranicznego producenta i dostawcy systemów chłodzenia adiabatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko Adiabatic Cooling Product Manager (stanowisko samodzielne)
woj. dolnośląskie
Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży systemu chłodzenia adiabatycznego dla przemysłu,
  • aktywne szukanie istniejących obiektów, w których występuje problem wysokiej temperatury w procesach produkcyjnych (huty, piekarnie, pralnie przemysłowe, produkcja papieru, tworzywa sztuczne itp.),
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • Współpraca z inwestorami (End Userami).
  • Przygotowywanie koncepcji systemu wraz z ofertami handlowymi i prowadzeniem korespondencji handlowej,
  • Realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • Współpraca z działem technicznym,
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na istniejących obiektach, pomiary termowizja / termika,
  • Ofertowanie doboru urządzeń na prowadzone inwestycje,
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna oraz doświadczenie zawodowe w branży HVAC,
  • Zainteresowanie i mile widziane doświadczenie w zakresie adiabatyki
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników sprzedaży,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole,
  • Możliwość wdrażania swoich projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy.