Production manager/kierownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
Organizowanie pracy i przydzielanie zadań pracownikom działu produkcji, kontrolowanie stanu realizacji poszczególnych projektów, informowanie zarządu o podejmowanych działaniach, kontaktowanie się ze wspólnikami w Korei Płd.Forma umowy: umowa o prace na czas okreslony, praca w godzinach 8.00-16.00, zatrudnienie na 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik produkcji w przemyśle
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogolnokształcące, staż pracy 2 lata, komunikacja i współpraca w zespole, biegła obsługa komputera z obsługą internetu , znajomość jezyka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i pismie -do kontaktów ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 do 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu