Programista C# .NET

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • Programowanie aplikacji
  • Obsługa zgłoszeń błędów
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Analiza i przełożenie dokumentacji procesowej na konfigurację techniczną
  • Planowanie i wdrażanie architektury aplikacji
Wymagania
  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych
  • Umiejętność programowania w C#
  • Znajomość technologii .NET, WCF, Web Service, REST Service, MVC, Microservices
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pisania oraz optymalizacji zapytań T-SQL
  • Mile widziana znajomość środowiska Microsoft Azure
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników