Projektant Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • Projektowanie instalacji sanitarnych,
  • Przygotowywanie specyfikacji, opisów technicznych, obliczeń, schematów i rysunków instalacyjnych,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu - projektanci, architekci, inżynierowie,
  • Ofertowanie i kosztorysowanie instalacji sanitarnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ogrzewania i wentylacji),
  • Znajomość programów do projektowania (np. AutoCAD, Revit MEP, Audytor OZC, Instalsoft,itp.),
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i norm branżowych,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Aktualne uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej ograniczeń będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę lub w ramach innej umowy dopasowanej do Twoich oczekiwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Dostęp do najnowszych narzędzi projektowych,
  • Pracę nad różnorodnymi projektami,
  • Pełne wsparcie zespołu wykwalifikowanych inżynierów.