Przedstawiciel Handlowy - Vanseller

Dla naszego Klienta – firmy Herbapol Lublin s.a. – lidera w przetwórstwie i sprzedaży preparatów spożywczych, ziołowych i kosmetycznych

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż produktów na powierzonym terenie (kanał detaliczny)
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbanie o właściwą ekspozycję i pozycjonowanie produktów na półce
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Zapewnienie wysokiej i profesjonalnej jakości świadczonych usług
  • Bieżące raportowanie wyników
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji biznesowych
  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Konsekwencja i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Gotowość współpracy w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Czynne prawo jazdy: kat. B
  • Dostęp do internetu
Mile widziane:
  • Znajomość rynku branży FMCG
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
Nasz Klient oferuje:
  • Konkurencyjny system wynagrodzeń odpowiadający efektom pracy (podstawa + premia)
  • Pracę w dynamicznym, zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, telefon