Psycholog / Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii Psychologiczni zatrudni psychologa do pracy w gabinecie przy ul. Legnickiej we Wrocławiu.
Poszukujemy specjalistów dostępnych w poniedziałki, wtorki, czwartki lub soboty.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Legnicka
Co oferujemy:
  • w zależności od preferencji umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • komfortowo wyposażony gabinet,
  • wynagrodzenie 80 zł - 120 zł/h,
  • dostęp do materiałów i testów psychologicznych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • działania marketingowe mające na celu pozyskiwanie pacjentów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii) lub ukończony 2 rok psychoterapii,
  • roczne doświadczenie pracy z pacjentem,
  • wysoka kultura osobista.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych i psychoterapii,
  • prowadzenie dokumentacji online.