Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Psycholog
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/1060
OBOWIĄZKI:
1.Podejmowanie działań na rzecz osób i rodzin w tym dotkniętych przemocą lub znajdujących się w kryzysie, organizowanie różnorodnych form pomocy specjalistycznej,2.Prowadzenie badań i działań diagnostycznych osób dotkniętych przemocą i znajdujących się w kryzysie,3.Diagnozowanie sytuacji osób potrzebujących,4.Organizowanie systemu wsparcia,5. Realizacja działań w zakresie programów psychologiczno-terapeutycznych dla sprawców przemocy domowej oraz programów korekcyjno-edukacyjnych,6.prowadzenie krótkoterminowej terapii dla osób w kryzysie,7.współpraca z instytucjami i organizacjami wspierającymi osoby dotknięte kryzysem,8.realizacja Powiatowej Strategii Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych9.sprawozdawczość
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Wymagania inne:

[Inne] : Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku psychologa

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie