Ratownik Medyczny

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Przyzakładowe Centrum Medicover - Mydlana

ul. Mydlana 2a

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • masz min. rok doświadczenia,
  • posiadasz kurs uprawniający do prowadzenia aut uprzywilejowanych,
  • mile widziane: kursy: EKG, audiometrii lub spirometrii oraz znajomość angielskiego.
Nasza oferta w pigułce:
  • praca na 1/4 etatu (ok 40h miesięcznie),
  • elastyczny grafik - 10-godzinny system pracy,
  • praca w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
  • zawsze wolne weekendy i święta,
  • przejrzysty zakres zadań.

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • samodzielną pracę w ambulatorium,
  • pomoc interwencyjną na hali produkcyjnej,
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwoniąc pod nr 728936471.