Referent administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0405
OBOWIĄZKI:

1. Przeszkolenie z zakresu BHP i PPOŻ, zapoznanie się ze strukturą MOPS. 2. Obsługa komputera w programie Wor,Excel, świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny. 3. Opanowanie ustawy o świadczeniach rodzinnych i ustaw o pomocy osobom uprawnionym do pobierania alimentów. 4. Poznawanie zasad sporządzania wysyłanej korespondencji. 5. Wydawanie druków wniosków o świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego. 6. Wydawanie zaświadczeń o pobranych świadczeniach. 7. Poznawanie zasad obiegu dokumentów w instytucji. 8. Zapoznanie się z prowadzeniem dokumentacji dotyczącej świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, postępowania wobec dłuźników alimentacyjnych. 9. Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie