Referent ds. administracji

People make places
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie zarządzania kontraktem FM, w tym usługami utrzymania czystości i administracyjnymi
  • Obsługa systemów HR i płac: dane pracowników, obieg dokumentów, grafiki, urlopy, rozliczenia płac
  • Realizacja zakupów zgodnie z potrzebami
  • Organizacja pracy, zapewnienie gotowości operacyjnej
  • Budowanie relacji z klientami, inicjatywa w tworzeniu rozwiązań
  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy
Wymagania:
  • Biegłość w MS Office
  • Angielski min. B1
  • Doskonała komunikacja, kultura osobista
  • Precyzja, terminowość, dobra organizacja
  • Efektywność pod presją
Oferujemy:
  • Pół etat, pon.-pt., godz. 8:00-17:00
  • Wdrożenie na stanowisko
  • Stabilność w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne środowisko, zespoły wielokulturowe
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju w dostawcy usług FM