Referent ds. obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/21/1090
OBOWIĄZKI:
wykonywanie bieżących czynności biurowych, obsługa sprzętu biurowego, w tym komputera z uwzględnieniem programów komputerowych. obsługa klientów, udzielanie informacji w zakresie gospodarki odpadami.prowadzenie rozmów telefonicznych i bezpośrednich z klientami i współpracownikami. prowadzenie poczty ( odbiór, przesyłanie) w formie tradycyjnej papierowej i elektronicznej.kompletowanie dokumentów wg spraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (ekonomiczne), mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych, komunikatywność,bardzo dobra organizacja pracy,samodzielność i zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy